O nás

Domů / O nás

Tým profesionálů

Jana Petrášková, Dis.

Absolventka Vyšší odborné školy zdravotnické pro dentální hygienistky v Praze, v Sekaninově ulici. 19 let praxe v oboru dentální hygieny. Z toho 3 roky pracovala na parodontologii. Členka Společnosti preventivní stomatologie a Asociace dentálních hygienistek. Držitelka certifikátu Curriculum implantologie ČSI pro dentální hygienistky a asistentky.Neustále se vzdělává prostřednictvím četných odborných seminářů a školení – viz certifikáty a osvědčení.

Bc. Karolína Holubová

Členka Asociace dentálních hygienistek. Absolventka 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovi v Praze oboru „Dentální hygienistka“. Členka Společnosti preventivní stomatologie. Lektorka Dětského úsměvu, preventivního programu pro děti. Pravidelně se dále vzdělává a účastní odborných seminářů a školení – viz certifikáty a osvědčení.

Kateřina Pěkná, Dis.

Kateřina Pěkná, DiS., členka ve Společnosti preventivní stomatologie. Absolventka Vyšší odborné školy zdravotnické v Nymburce, obor Diplomovaná dentální hygienistka. Členka asociace dentálních hygienistek ČR. Dále se vzdělává a účastní odborných seminářů a školení - viz certifikáty a osvědčení. Spolupráce na přednášce pro zubní lékaře pod záštitou firem Philips a EMS v S-centru Benešov.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram0